Movies
Ratings
601
SpotlightRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
IntentionRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5