Movies
Ratings
26
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 1.0
SawRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0