Series
Ratings
129
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0