Movies
Ratings
52
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.0
YarnRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
After the RainRated ★ 3.5
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Nana 2Rated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 2.5
Honey and CloverRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
NanaRated ★ 4.0