Series
Ratings
87
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0