Movies
Ratings
77
Mr. SocratesRated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5