Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0