Movies
Ratings
79
Jack ReacherRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Rainbow SongRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
1408Rated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 1.0
The HangoverRated ★ 5.0