Titles you rated
Vampire IdolRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0