Movies
Ratings
559
Uncut GemsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5