Series
Ratings
60
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0