Movies
Ratings
38
ArrivalRated ★ 5.0
DyingRated ★ 1.5
The ShiningRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 2.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.5- The First RideRated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0