Series
Ratings
59
Sharp1Rated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0- Strawberry Ice CreamRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5- Unkind WomenRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5