Titles you rated
White CollarRated ★ 2.5
White CollarRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0