Movies
Ratings
134
Bicentennial ManRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
LovelaceRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0