Movies
Ratings
795
DolittleRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.0- LuckyRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0