Titles you rated
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0