Titles you rated
Dept. QRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Fresh off the SeaRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0