Movies
Ratings
295 Hidden FiguresRated ★ 4.5 Hidden FiguresRated ★ 4.5
 The NunRated ★ 2.0 The NunRated ★ 2.0
 Take PointRated ★ 2.0 Take PointRated ★ 2.0
 Every DayRated ★ 3.5 Every DayRated ★ 3.5
 Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5 Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
 SearchingRated ★ 4.5 SearchingRated ★ 4.5
 Intimate StrangersRated ★ 4.0 Intimate StrangersRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0 Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
 Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5 Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
 AquamanRated ★ 3.5 AquamanRated ★ 3.5
 The OutlawsRated ★ 3.0 The OutlawsRated ★ 3.0
 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5 Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
 RomaRated ★ 4.0 RomaRated ★ 4.0
 CapernaumRated ★ 3.5 CapernaumRated ★ 3.5
 Green BookRated ★ 4.5 Green BookRated ★ 4.5
 MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0 MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
 Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0 Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
 Be with YouRated ★ 4.0 Be with YouRated ★ 4.0