Series
Ratings
104 Summer ScentRated ★ 0.5 Summer ScentRated ★ 0.5
 Nodame CantabileRated ★ 4.0 Nodame CantabileRated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 1.5
 Full HouseRated ★ 4.5 Full HouseRated ★ 4.5
 Lovers in ParisRated ★ 4.5 Lovers in ParisRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
 My Sweet CityRated ★ 2.0 My Sweet CityRated ★ 2.0
 New HeartRated ★ 4.0 New HeartRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 0.5
 Rooftop PrinceRated ★ 4.0 Rooftop PrinceRated ★ 4.0
 Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0 Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
 East of EdenRated ★ 2.0 East of EdenRated ★ 2.0
 My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0 My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
 SignRated ★ 4.0 SignRated ★ 4.0
 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0 That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
 Five EnoughRated ★ 2.0 Five EnoughRated ★ 2.0
 My Fair LadyRated ★ 4.0 My Fair LadyRated ★ 4.0
- Paper CraneRated ★ 4.0
- RNARated ★ 3.5
 RivalRated ★ 4.0 RivalRated ★ 4.0