Movies
Ratings
255
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
A Good YearRated ★ 4.0
A Walk in the CloudsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5