Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0- Divorced Singles Season 7Rated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
Ranma1/2Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5