Series
Ratings
19
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5