Titles you rated
The Family ManRated ★ 5.0
RayRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
Mad MaxRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0