Movies
Ratings
626
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 2.0
Painted FireRated ★ 0.5- Tales of the UnusualRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.5
SpawnRated ★ 2.0
Child's Play 3Rated ★ 2.5
True LiesRated ★ 3.0