Titles you rated
- 다큐 인사이트Rated ★ 5.0
The Loudest VoiceRated ★ 3.5- 松平定知の戦国武将に学ぶ「生き抜く力」Rated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Pop Team EpicRated ★ 2.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0- Schoolgirl StrikersRated ★ 1.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 2.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.0- 명탐 정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5