Movies
Ratings
111
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 1.0
Inside OutRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0