Titles you rated
 Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.5 Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.5
 Kang's KitchenRated ★ 4.5 Kang's KitchenRated ★ 4.5
 Kang's KitchenRated ★ 4.5 Kang's KitchenRated ★ 4.5
 Pride and PrejudiceRated ★ 5.0 Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
 Memories of the AlhambraRated ★ 3.5 Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
 The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0 The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
 Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5 Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
 Alchemy of SoulsRated ★ 4.5 Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
 Go Back CoupleRated ★ 4.0 Go Back CoupleRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
 W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0 W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
 Boys Over FlowersRated ★ 3.0 Boys Over FlowersRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
 Hotel Del LunaRated ★ 3.5 Hotel Del LunaRated ★ 3.5