Movies
Ratings
341
GattacaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Barely LethalRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Thank You for SmokingRated ★ 3.5
Approved for AdoptionRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5