Series
Ratings
16
Dexter: New BloodRated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Space ForceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 1.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0