Titles you rated
- YipsRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Expert of Changing JobsRated ★ 3.0- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 2.5
ZeichoRated ★ 3.5- GEEKSRated ★ 4.0
Patient Chart PrayerRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- 성적을 부탁해: 티처스Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 4.0
Monsters Share House Season 2Rated ★ 3.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 3.5
Invert: Jozuka Hisui ToujoshuRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5