Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
Outer BanksRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
A Little Thing Called First LoveRated ★ 3.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.5