Movies
Ratings
62
TitanicRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
The Quiet FamilyRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5