Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0