Movies
Ratings
427
Good NewsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
SleepRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
United 93Rated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5