Movies
Ratings
83
La La LandRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5