Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Change Days Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0