Titles you rated
The Sense of an EndingRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0- Junstone Year OneRated ★ 0.5
Sunset SunriseRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The Last BusRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DamselRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Moving OnRated ★ 4.5