Movies
Ratings
561
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.5
HyakuemuRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Babanbabanban VampireRated ★ 4.0
Coming HomeRated ★ 3.0
Teacher, Please Sit Next to MeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
High & Low The WorstRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.0
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 2.0
Arrogance and VirtueRated ★ 2.5
NocturnalRated ★ 1.5
My Beloved StrangerRated ★ 2.5
Baby AssassinsRated ★ 3.0