Series
Ratings
447
Night DreamRated ★ 3.0
Ai Long Nhai The SeriesRated ★ 2.5
Naughty BabeRated ★ 2.5
Last TwilightRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 3.0
Cutie Pie 2 YouRated ★ 2.5
Renai Ruby no Tadashii FurikataRated ★ 2.0
Middleman's LoveRated ★ 2.5
Perfect 10 LinersRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Cherry MagicRated ★ 3.5
Only FriendsRated ★ 2.5
Theory of LoveRated ★ 2.5- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
Love MechanicsRated ★ 3.5
Love TractorRated ★ 3.0