Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Girls Will Be GirlsRated ★ 1.5- Marguerite TramRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 0.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5