Series
Ratings
110
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 3.5
School-Live!Rated ★ 4.0
Chihayafuru 3Rated ★ 5.0
Chihayafuru 2Rated ★ 5.0- Squid Girl!Rated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 1.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Black Clover Season 1Rated ★ 2.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0