Series
Ratings
66
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0- ねこタクシーRated ★ 4.0
White SpringRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
JinRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- Akai YubiRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0