Movies
Ratings
314
QueerRated ★ 3.5
Doom DoomRated ★ 3.0
New WaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Lu Over the WallRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
TarRated ★ 3.0
In Our DayRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Quiet GirlRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
The Hatchet Wielding HitchhikerRated ★ 3.0
Aooni The AnimationRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Asako I & IIRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5