Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5