Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 4.5
RoboCop 2Rated ★ 5.0
The ThingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0