Movies
Ratings
20
A Hard DayRated ★ 1.5
San AndreasRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.5
AllegiantRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0