Series
Ratings
20
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0