Movies
Ratings
19
ZootopiaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
One DayRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0