Titles you rated
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Too Bright For RomanceRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Z NationRated ★ 3.0
Z NationRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0